Як відзначатимуть День Європи у Луцьку(+АФІША)

news

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Щороку структурні підрозділи Луцької міської ради організовують ряд заходів з цієї нагоди.

Про основні події у рамках проведення Дня Європи у Луцьку учасників оперативної наради поінформувала начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець.

За її словами, цьогоріч відзначення Дня Європи в Луцьку відбудеться у суботу, 18 травня.

Традиційно Луцьк відвідають делегації з партнерських та дружніх міст із-за кордону. Зголошені представники з міста Брест Республіки Білорусь, а також з міст Республіки Польща: Люблін, Жешув, Замость і з Бартошицького повіту.

Розпочнеться День Європи з Міжнародної інтелектуальної гри “EuroBrainGame-2019” — командного конкурсу знань про Європу та Європейський Союз. Початок заходу о 10.00, івент-хол центру Passage Interdit. Учні старших класів у змішаних командах змагатимуться у першості знань про ЄС, виконуючи завдання англійською мовою.

Заходи у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки:

13.00 – 18.00 год. — пізнавально-розважальна програма «EuroFun»: виступи шкільних колективів, конкурси, розваги, майстерки, вікторини з подарунками (майданчик біля входу у парк).

12.00-18.00 год. — мистецька територія для дітей «Звуковий лабіринт «Музика вітру» (майданчик праворуч центральної алеї).

13.00-16.00 год. — «Кохання крізь віки» (“місток закоханих”): мистецький перформанс «для двох», квіткова фотозона.

14.00-17.00 год. — “Весняний ретро-променад” (алея парасольок): романтичні посиденьки в ретро-кав’ярні, прогулянки на човнах, велосипедах.

18.00 — 22.00 год. — DJ парад

Заходи на Театральному майдані:

15.00 — 18.00 год. — виставка робіт учнів Луцької художньої школи “Європа в твоїх долонях”.

16.00 — 18.00 год. — майстер-класи “Дізнаємося про Польщу разом”.

18.00 — 19.30 год. — концерт камерної музики.

19.30 — 20.00 год. — музичний флешмоб “Європа — наш спільний дім”.

20.00 — 21.15 год. — концерт струнного квінтету «Vołosi».

(Республіка Польща)

Палац культури міста Луцька:

11.30 — 19.00 год. — День Європейського кіно.

Плануванням та організацією заходів Дня Європи займається організаційний комітет, до якого увійшли представники виконавчих органів міської ради: департамент культури, управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, управління освіти, департамент сім’ї, молоді та спорту, управління туризму та промоції міста.

Заходи Дня Європи-2019 відбудуться за підтримки та сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт подякував Генеральному консульству Республіки Польща в Луцьку за активну участь в організації та проведенні заходів з нагоди Дня Європи.

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев