Як відпускатимуть антибіотики у селах та в зоні бойових дій

news

Не у всіх населених пунктах області є вільний доступ до лікарів та аптек, що вже говорити про регіони, які опинилися в окупації, чи у зоні бойових дій. 

Яким чином буде здійснюватися відпуск антибіотичних препаратів в цих умовах?

Як отримати рецепт на антибіотики у селах в яких обмежений доступ до медичних послуг? 

На час перехідного періоду у віддалених регіонах та у сільській місцевості, у разі відсутності лікарів та обмеженого доступу до медичних послуг, фельдшери можуть здійснювати виписку рецептів на антибіотики.

Також за відсутності аптеки у сільській місцевості роздрібна торгівля лікарськими засобами здійснюється у приміщеннях фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктів сільських, дільничних лікарень, амбулаторій, амбулаторій загальної практики працівниками цих закладів, які мають медичну освіту.  

Як отримати антибіотики на територіях бойових дій та в окупації?

Для тих аптек, що знаходяться в районі проведення бойових дій або на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні, буде діяти виключення. Такі аптеки тимчасово на час воєнного стану зможуть і далі відпускати пацієнтам рецептурні антибактеріальні лікарські засоби без рецепта лікаря.

Перелік таких населених пунктів затверджений відповідним наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Джерело: Урядовий портал 

Фото з інтернету

0 Комментариев