Як відбувається перевезення піаніно старих конструкцій

news

Для того, щоб перевезти великогабаритні предмети потрібна фізична форма. А для того щоб перевезти піаніно треба знати як це робиться. Є загально відомі правила та поради, які дозволять все зробити правильно, або визначити, чи досвідчені вантажники.

Піаніно розбирається без інструменту

Для того, щоб перевезти піаніно іноді його частково розбирають, щоб зменшити вагу. Легко знімаються дерев’яні частини фасаду: над та під клавіатурою, і кришка, що прикриває клавіши. Сучасний молоточково-ударний механізм, також легко знімається, що теж полегшить перевезення піаніно зменшивши вагу на кілька десятків кіло. Якщо вирішено не розбирати, важливо перевірити, чи всі фіксатори справні та закриті, щоб панелі не впали під час руху, і дістати з ніші під клавіатурою склянки та сторонні предмети які часто ставлять.

Пакування

Завжди радять виконувати перевезення піаніно в запакованому вигляді. При чому, просто плівка, рятує лише від пилу і води, а не від подряпин та ударів. Тому при пакуванні треба використовувати і картон та повсть.

Просто переставити

Для того, щоб переставити, відставити від стіни або розвернути використовують ручку на задній частині, яка передбачена конструкцією, з боку фасаду тримаються за клавіатуру. Нести так можна на невеличку відстань в кілька метрів.

Перевезення піаніно по поверху

У професійних вантажників є спеціальна тачка (платформа з резиновою поверхнею та незафіксованих коліщатах) на яку встановлюють піаніно. Таким чином відбувається перевезення піаніно з кімнати в кімнату, з квартири в квартиру, тобто по одному поверху де єдина нерівність підлоги – це поріг. Також так можна виконати перевезення при наявності вантажного ліфту.

Спуск та підйом сходами

Якщо перевезення піаніно відбувається з застосуванням сходів, використовують такелажний ремінь, який запускається під піаніно вздовж музичного інструменту. При русі один вантажний йде знизу, другий зверху, обидва повернуті обличчям до музичного інструменту. Піаніно повернуто задньою стінкою до перил та кутів повороту. Вантажники однією рукою утримують піаніно, а другою тримаються за перила.

Важливо розуміти, що основна вага та навантаження йде на того вантажника, який йде знизу. Швидкість руху визначає той, що йде спиною вперед.

Завантаження та розвантаження

Для перевезення піаніно частіше використовують вантажний мікроавтобус, тому що в ного легше завантажувати та з нього розвантажувати. При застосуванні мікроавтобуса в нього просто заходять і  виходять (при наявності сходинки), або ставлять вздовж, піднімають один край і бус під’їжджає.

Під час перевезення піаніно бортовим авто, теж є два способи:

Один для професіоналів, підносять піаніно фасадною частиною до борту, нахиляють на задню стінку, ставлять у вантажний відсік та зводять. Знімають в зворотній послідовності, підносять задньою частиною до краю, нахиляють та знімають.

Другий, більш легкий – кладуть на задню стінку і задвигають, а у вантажівці піднімають на ноги.

Джерело ГрузОк

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев