Як у Луцьку відзначали Свято морозива. ФОТОРЕПОРТАЖ

news

Різноманіття атракціонів, веселі ігри та морозиво, не зважаючи на дощ. Саме так відбувалося уже традиційне свято від торгової марки «Рудь».

Свято морозива пройшло у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. 14 травня в рамках заходів до Дня Європи у Луцьку, генеральним партнером та спонсором якого була торгова марка «Рудь».

Варто відзначити, що організатори, як і минулі роки, здивували малечу своїми цікавими конкурсами, подарунками та іншими сюрпризами.

Ті, хто постарався заздалегідь та «припас» спеціальну валюту «рудики» (ці спеціальні гроші організатори обмінювали на обгортки з-під морозива «Рудь»), могли витратити її на різні розваги. Зокрема дітям пропонували аквагрим, цікаві зачіски, татуаж та ще багато чого оригінального.

У парку вздовж центральної алеї розташували палатки, де у кожній відбувалися різноманітні заходи – діти малювали малюнки, вчились робити ляльки-мотанки тощо.

Зауважимо, що майже увесь час йшов дощ, однак він нікого не розігнав і дітки весело проводили час. Особливо малятам сподобались актори у костюмах-символах від «Рудь». Вони сміливо танцювали з ними, жартували та навіть смикали «звірят», аби привернути до себе увагу.

Також тут на святі морозива відбувався фестиваль шкільної творчості «Євробачення – 2016». Кожна школа Луцька представляла якусь країну Європейського союзу. Діти виконували пісні або ж показували танцювальні номери. На святі навіть прозвучала «Червона рута» французькою мовою.

Організатори зазначили, що приїдуть до Луцька ще раз у цьому році і навіть назвали дату – 11 червня, отож, готуйтесь та збирайте «рудики».

Зауважимо, що торгова марка «Рудь» – є лідером серед виробників морозива та заморожених продуктів в Україні, а у 2015 році посіла перше місце у конкурсі «Фаворити успіху» відразу у двох номінаціях – «Морозиво» та «Морозиво сімейне».

Текст та фото – Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

0 Комментариев