Як у Луцьку “протестували” проти кандидатів у мери. ФОТО

news

На виборчій дільниці № 071091 у Луцьку виборець розірвав бюлетень на дрібні шматочки, виразивши таким чином протест проти обох кандидатів.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував факт псування виборчого бюлетеня для голосування з боку виборця на виборчій дільниці № 071091, яка знаходиться у Луцьку на вул. Карбишева, 2 (Луцький коледж рекреаційних технологій і права). Зокрема, один з виборців розірвав бюлетень на дрібні шматочки і віддав назад членам комісії.

Чоловік пояснив свій вчинок тим, що він не підтримує жодного з кандидатів, а графи «Проти всіх» у бюлетені зазначено не було. Після інциденту виборець на вимогу голови дільничної виборчої комісії написав пояснюючу записку.

«Я, маючи право виборчого права, знехтував ним, розірвавши бюлетень для вибору міського голови. Я вважаю свій вчинок правомірним», – ідеться у заяві.

Відповідно до ч. 15, Ст. 75 Закону України «Про місцеві вибори» особи, винні у протиправному псуванні виборчих бюлетенів, відшкодовують завдану шкоду в порядку, встановленому законом.

0 Комментариев