Як швидко оформити Автоцивілку онлайн від ARX

news

Штраф за відсутність поліса ОСЦПВ у водія у 2022 році становить 425 грн. Якщо транспортний засіб у принципі не застрахований, або сплинув строк дії договору, штраф збільшується до 850 грн. Порівняно з виплатами збитків особам, що постраждали, штрафи здадуться дрібною неприємністю: вартість запчастин, послуг СТО, медикаментів та клінік постійно зростає. У страховій компанії ARX автоцивілка онлайн доступна цілодобово. Як швидко оформити поліс?

Купівля е-поліса ОСЦПВ від ARX триває 5-7 хвилин

Сервіс працює в режимі 24/7 без вихідних та свят, доступний з будь-якої точки світу з доступом до інтернету. Оформити ОСЦПВ реально з-за кордону, у відрядженні, у відпустці, вдома. Створіть особистий обліковий запис з актуальною адресою електронної пошти. Персональні дані конфіденційні, в особистому кабінеті зібрано всю інформацію про страховки та порядок врегулювання страхових випадків. Якщо відомості вже є в базі страховика, процес прискорюється.

Як оформити автоцивілку онлайн на сайті ARX:

  1. Внесіть дані техпаспорту транспортного засобу: держномер, марка, модель, рік випуску, об’єм двигуна, місце реєстрації. 
  2. Зазначте паспортні дані власника.
  3. Заповніть обов’язкові поля форми. Вартість поліса залежить від низки коефіцієнтів.
  4. Сплатіть зручним способом.
  5. Відразу після оплати PDF-файл надходить на електронну пошту клієнта. Достатньо зберегти його у смартфоні, і штраф 425 грн не страшний.

Важливо! Електронний поліс дійсний виключно після його реєстрації страховиком у Єдиній базі даних МТСБ України, про що часто забувають агрегатори-посередники. ARX реєструє е-ОСЦПВ негайно.

Страхові виплати у разі ДТП збільшено, ціна поліса не змінилася

З 1 липня 2022 року максимальні виплати постраждалим збільшено. Замість винуватця аварії страхова компанія виплачує кожному потерпілому у ДТП:

  • до 80 тис. грн компенсації за Європротоколом, що оформлені без залучення поліції;
  • до 160 тис. грн за шкоду майну — авто, вантаж, вітрини, відбійники, дорожні знаки тощо;
  • до 320 тис. грн за шкоду життю та здоров’ю громадян.

Страховик продовжує виконувати свої зобов’язання протягом усього терміну дії договору, незалежно від кількості ДТП. Ціна онлайн-поліса ОСЦПВ від ARX залишилася незмінною.

Дані Європротоколу, копії документів та фото клієнт надсилає до Служби підтримки ARX онлайн. Більшість випадків врегулюється без участі клієнта. СК ARX швидко врегулює виплати: у знаменитому «світлофорі» МТСБУ у компанії стабільно зелений колір за високу якість та швидкість.

0 Комментариев