Як пройшли вибори на Волині: враження ОБСЄ

news

Надзвичайних ситуацій на виборах 15 листопада не зафіксовано, проте є порушення, щодо яких проводиться додаткова перевірка. Про це під час оперативної наради розповів керівник апарату Волинської ОДА Дмитро Дубняк. 

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

За словами чиновника, у другому турі виборів брали участь 12 районів, а також місто Луцьк. 102 виборчі дільниці вчасно почали і закінчили роботу. Загалом проголосували 43,3% виборців, зареєстрованих у містах та районах області, зокрема в Луцьку – 43,1%.

Надзвичайних ситуацій, які би унеможливили роботу виборчих комісій, не було. Для забезпечення громадського порядку залучили 244 працівників поліції, 98 працівників ДСНС, 76 представників громадськості та недержавних охоронних підприємств, які не допустили порушень на місцях проведення виборів.

Проте щодо 5 подій на виборчих дільницях проводиться перевірка: три з них стосуються фактів незаконної агітації і дві – пошкодження бюлетенів. У деяких районах, а саме Горохівському, Іваничівському, Камінь-Каширському, Локачинському, Маневицькому, Ратніському та Турійському, з 29 листопада до 27 грудня буде проведено повторне голосування.

На час цього туру виборів на Волині працювали спеціальні наглядачі – міжнародна місія зі спостереження за виборами ОБСЄ, що заявила, що вибори в цілому організовані добре, підрахунок бюлетенів – прозорий. Проте спостерігачі зазначають, що є потреба у подальшому проведенні реформ.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев