Як проводять вихідні дні засуджені колоній Волині

news

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України у Волинській області.

Засуджені Маневицької виправної колонії №42 зустрілися з представниками релігійної організації «Українська місія благовістя». Було проведено радіолекцію з роз’яснення основ Кримінально-виконавчого законодавства України та правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань.

Серед засуджених відділень СПС Цуманської виправної колонії №84 провели турнір із шахів та шашок. В кімнатах виховної роботи відбулися лекційні заняття на теми: «Розпорядок дня в установах виконання покарань», «Порядок застосування до засуджених стягнень та заохочень». Також засуджені мали змогу зустрітися із священнослужителями УПЦ.

Не менш насиченими виявилися вихідні дні для вихованців Ковельської виховної колонії. Черговими вихователями були прочитані лекції на теми: «Європейська конвенція про захист прав і основних свобод людини» та ЗУ «Про громадянство України». Представники громадської організації «Найщасливіша» провели тренінг на тему: «Сила намірів». Також в установі проходили фізкультурно-спортивні змагання з міні-футболу.

У Луцькому слідчому ізоляторі проводилась інформаційна година про останні події крани та світу, засуджені господарчої обслуги мали змогу ознайомитися із новими надходженнями періодичної преси. В кімнаті психоемоційного розвантаження провели лекційне заняття на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев