Як проходить перший день III Молодіжного форуму у Луцьку. ВІДЕО

news

У рамках ІІІ Міжнародного молодіжного форуму у Луцьку розказали про можливості для активної молоді, про майбутні реформи у галузі молодіжної політики та про європейський досвід розвитку активних громад.

 

Про це повідомляє Громадське.Волинь.

 

Координатор Волинського молодіжного центру, організатор Форуму Захар Ткачук у своєму вступному слові наголосив на великій кількості можливостей, доступних для молодих людей сьогодні: «В Україні є можливості для розвитку молоді. В нас існують дуже серйозі, хороші програми для молоді. Інша проблема – про них насправді мало хто знає».

Із вітальним словом також виступив заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський: «Насправді, молодіжна політика робиться не в Києві. Молодіжна політика робиться в регіонах нашої держави. І справжні молодіжні лідери також не в Києві – вони сьогодні тут».

Заступник голови Волинської ОДА Світлана Мишковець говорила про співпрацю органів державного та місцевого управління із молодіжними організаціями та всебічну підтримку влади для молодіжних ініціатив.

Далі у програмі Форуму – лекції про реформування галузі молодіжної політики та знайомство з програмами «Активні громадяни» і «Молодіжний працівник».

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев