Як працюють волинські збирачі податків?

news

Щомісяця до органів ДФС у Волинській області, зокрема у Центри обслуговування платників та відділення ОДПІ області, платники податків звертаються за послугами в середньому 84 тисячі разів. 

Про це повідомлє Волинський інформаційний портал, посилаючись на прес-службу ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, з початку року фахівці ДФС громадянам та представникам бізнесу Волині надали 846166 різних послуг. Окрім консультацій та допомоги в заповненні і поданні звітності, платникам податків протягом 10 місяців 2015 року надано 68942 адміністративні послуги, серед яких найбільш популярною вже традиційно залишається видача картки платника податків.

«Враховуючи, що кожного дня до Центрів обслуговування платників та у відділення ОДПІ в області звертається кілька тисяч платників податків, навантаження на кожного працівника ДФС, котрий задіяний в обслуговуванні, досить велике. Разом з тим, останніми роками ДФС України максимально спрощує процес отримання необхідної інформації та подання звітності шляхом запровадження електронних сервісів. Я впевнений, що з часом зручний дистанційний формат спілкування з фахівцями ДФС, тобто з використанням сучасних інформаційних технологій, наші платники податків використовуватимуть максимально», – зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

До слова, сьогодні на Волині у 12 Центрах обслуговування платників представники бізнесу та громадяни можуть отримати 17 безкоштовних адмінпослуг. Щоб скористатися своїм правом на отримання адмінпослуг кожен платник податків може ознайомитися зі стандартами надання обраної ним послуги в інформаційній картці, що розміщена на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області у спеціальному розділі «Адміністративні послуги», та у цьому ж розділі завантажити зразок заяви. Заяву до органів ДФС для отримання адмінпослуги можна надіслати поштою, або ж подати особисто за місцем своєї податкової адреси.

0 Комментариев