Як позбутись целюліту?!

news

Для боротьби з целюлітом можна скористатися вправами, які, не будучи прямо спрямованими на знищення целюліту, все-таки допоможуть вам позбутися “апельсинової кірки” завдяки своєму додатковому ефекту.

За допомогою вправ, які зміцнюють м’язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але й запобігти його появі. Дія подібних вправ полягає в тому, що під час їх виконання підвищується витрата енергії, за рахунок чого розщеплюється жир в “проблемних зонах”. Крім того, тканини зміцнюються зсередини, стають пружними. Регулярні вправи сприяють кращому кровопостачанню, що забезпечує своєчасний вивід шлаків.

Ви можете скористатися комплексом вправ для зміцнення м’язів, регулярне виконання яких допоможе вам позбавитися від целюліту або, принаймні, припинити його розвиток.

1. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки зчепіть на потилиці. Повільно піднімайте верхню частину корпусу, напружуючи при цьому м’язи живота і сідниці. Розслабте плечі і потилицю. Порахуйте, не кваплячись, до 10 і опустіться. Повторіть підйом 20 разів.

2. Ляжте набік і витягніть нижню руку, покладіть на неї голову. Для стійкості корпусу зіпріться іншою рукою об підлогу. Ноги зігніть в колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 20 см від підлоги і опустіть. Повторіть 20 разів. Переверніться на інший бік і повторіть підйоми іншою ногою.

3. Ляжте набік, голову покладіть на витягнуту руку. Вільною рукою зіпріться об підлогу. Ноги зігніть в колінах, верхню повільно підніміть на 40-45 см і опустіть. Повторіть вправу 40 разів, після чого перекиньтеся на інший бік і зробіть підйоми іншою ногою.

4. Ляжте на спину, зчепіть руки на потилиці, ноги зігніть в колінах. Ліву гомілку покладіть на праве коліно або злегка підніміть над коліном, напружте живіт і сідниці, повільно підніміть. Корпус при цьому злегка поверніть до лівого коліна. Порахуйте до десяти, після чого повільно опустіть корпус і ногу. Виконайте вправу 25 разів. Після цього змініть ногу і піднімайте корпус, злегка повернувши його до правого коліна.

5. Ляжте на підлогу, на спину, руки розведіть в сторони. Ноги зімкніть і зігніть в колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу, до підлоги. Плечі і руки притискайте до підлоги. Зробіть вправу по 10 разів в кожну сторону.

6. Встаньте на коліна, з’єднавши їх, руки витягніть перед собою. Опустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками в протилежний бік. Повторіть вправу 10 – 15 разів.

7. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Коліна зігнуті. Підводячись на ліктях і переведіть ліву ногу через праву, не напружуючи рук і не міняючи їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 8-12 разів кожною ногою.

8. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно підвівши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот праворуч, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги, розгортаючи плечовий пояс. Тепер – повторіть вправу в інший бік.

9. Виконується сидячи, з упором на лікті. Зігнувши ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу 10-15 разів.

10. Сядьте. Долоні упріть в підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть у коліні і відставте в бік. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу ногу вгору і опустіть. Виконуйте вправу 8-10 разів кожною ногою.

Їзда на велосипеді – відмінний засіб для того, щоб позбутися від целюліту і зробити своє тіло ідеальним. Часу на ці заняття буде потрібно небагато, як і в інших випадках. Дуже важлива регулярність у тренуваннях.

Після місяця тренувань вибирайте максимальний темп їзди. Робиться це так .- спочатку, хвилини дві-три, їзда повинна бути повільною, потім з кожним обертом педалей ви підсилюєте темп і через п’ять хвилин набираєте максимальну швидкість. Все тіло напружене, ноги працюють, як мотор. У такому посиленому ритмі потрібно їхати хвилини три-чотири. Протягом однієї хвилини знизьте швидкість, дві хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев