Як переселенцям отримати безкоштовну юридичну консультацію на Волині?

news

Внутрішні переселенці та інші малозахищені верстви населення, які за вимушених обставин опинилися на Волині, мають право отримати безоплатну правову допомогу. Зробити це можна як в очному режимі, та і онлайн.

Як повідомляють у Волинській ОВА, прийом громадян проводиться фахівцями щовівторка з 14:00 до 18:00 години в приміщенні Волинської обласної бібліотеки імені Олени Пчілки за адресою: м.  Луцьк, вул. Шопена, 11.

Попередній запис на прийом також можливий за телефоном: 095 672 61 04.

Окрім того, відтепер залишити своє питання та отримати консультацію від юриста можна за посиланням: https://bit.ly/3OLbN2Y.

Довідково:

Прийом та забезпечення надання безкоштовної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам та малозабезпеченим громадянам з різних питань організували: колцентр Координаційного центру Волинської обласної військової адміністрації за підтримки регіонального координатора взаємодії з громадськістю  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області,  Ради адвокатів Волинської області, Луцького місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги, юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки, Волинської обласної державної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки.

0 Комментариев