Як отримати сервіс від ЦНАП, не виходячи з дому?

news

У Вас є необхідність дізнатись інформацію про адміністративні послуги? Перелік документів є не чітким або таким, який наштовхує на багато запитань? Маєте сумнів щодо актуальності бланку заяви на певну послугу? Не знаєте, яким видом транспорту краще дістатись до ЦНАП із вашого населеного пункту? Онлайн-сервіси та консультації ЦНАП міста Луцька стануть Вам у нагоді.

Перш за все, шукайте нас в Google, адже він знає все. За запитом «ЦНАП Луцьк» ви потрапите на сторінку з багатьма корисними сервісами, зокрема:

  • зможете прокласти найоптимальніший маршрут до ЦНАП;
  • ознайомитеся з інформацією про графік роботи та зміни у ньому;
  • поставите запитання адміністратору ЦНАП та отримаєте оперативну відповідь;
  • оціните якість надання послуг ЦНАП.

Сторінка департаменту ЦНАП у Facebook www.facebook.com/CNAP.Lutsk має понад дві тисячі підписників. Щоденно десятки користувачів соціальної мережі, через повідомлення отримують оперативні відповіді на усі запитання.

Онлайн чат з адміністратором на Порталі електронних сервісів Волині (http://e-services.volyn.ua/) – чудова можливість отримувати оперативну інформацію про адміністративні послуги.

Також у вас є можливість зробити відео-дзвінок, отримати інформаційні картки, бланки заяв, через Skype – cnap.lutsk.

Окрім цього, віднедавна ми з’явились і у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/cnaplutsk і дізнавайтеся про найважливіших новин ЦНАП вже сьогодні.

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев