Як отримати посвідчення водія через пошту чи кур’єра?

news

Замовити посвідчення водія можна онлайн, а отримати новий документ у відділенні Укрпошти або замовити доставку кур’єром. Така послуга стала доступна українцям від п’ятниці, 5 листопада.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Алгоритм замовлення дуже простий. Достатньо авторизуватися в Електронному кабінеті водія та пройти наступні етапи:

·        обрати послугу «Відновлення та обмін посвідчення водія» та натиснути «Замовити»;

·        перевірити правильність контактних даних та вибрати в блоці «Обрати причину» один із запропонованих варіантів;

·        заповнити усі обов’язкові поля та прикріпити сканкопію чинної медичної довідки одним файлом з обох сторін у форматі .pdf.;

·        поставити власний підпис за допомогою мишки;

·        обрати спосіб отримання послуги;

·        підписати заяву за допомогою КЕП;

·        сплатити послугу.

Проєкт реалізований у співробітництві з ДП «Інфотех» та Укрпоштою. Сервісні центри МВС ще зовсім юні як державна структура, але уже достатньо свідомі, аби надавати якісні, доступні та насамперед безпечні послуги.

 

Ціна за бланк посвідчення водія залишилася незмінною – 243 гривні, а  сама доставка незалежно від місцезнаходження отримувача коштує 195 гривень. Сервіс експрес-доставки забезпечує швидку логістику, а страховий поліс на відправлення, який безоплатно надається Укрпоштою, гарантує клієнтам надійність в отриманні свого готового документу. Термін доставки – до 5 робочих днів.

В Електронному кабінеті водія вже понад 1,8 мільйона авторизованих  користувачів і за час його існування обмін посвідчення водія здійснили 60,3 тисячі осіб. Онлайн-послуга з доставкою  документа –  це ще один крок до діджиталізації, що є пріоритетним напрямком МВС.

0 Комментариев