Як орендувати машину у Львові

news

Компанія RENTAL надає клієнтам можливість орендувати автомобіль будь-якого класу без водія у Львові або в іншому українському місті та навіть у Варшаві.

Оренда авто може бути цікавою для туристів, бізнесменів, приватних осіб, які хочуть зберегти максимальну мобільність у чужому місті. Автомобіль на прокат не потрібно обслуговувати, чистити чи ремонтувати – це лягає на плечі компанії RENTAL. Більше інформації можна знайти за посиланням https://rental.ua/ua 

Який автомобіль вибрати для оренди?

Зараз оренда машин у Львові або в іншому місті (перелік можна знайти на сайті РЕНТАЛ) дуже зручна. Достатньо у прокаті автомобілів вибрати собі засіб пересування одного з таких класів:

  • Економ. Це практичні та недорогі автомобілі для невибагливих користувачів, сімейних людей, які відмінно підходять для їзди містом. З цієї категорії ви можете вибрати Chevrolet Spark, Ranault Logan, Hyundai Accent Ford Fiesta;
  • Середній клас. Зручні машини, які відрізняються від економа лише презентабельнішим зовнішнім виглядом. Наприклад, Toyota Corolla, Volkswagen Polo, Hyundai Elantra, Skoda Octavia, Volkswagen Jetta;
  • Бізнес. Автомобілі такої категорії відрізняються підвищеною безпекою та зручністю. Виглядаючи дорого та ідеально підкреслюють статус власника. До такого класу належать марки Auid A4, Infiniti Q50, Toyota Camry, Mercedes C300, Mazda 6, Volkswagen Passat;
  • Преміум. Це дорогі автомобілі, ув’язнені під максимальний комфорт. Якщо ви приїжджаєте на такій машині, це вже багато говорить про ваші доходи та статус. Auid A6 quattro BMW 530 Hybrid є такими.

Також на сайті компанії RENTAL ви можете взяти на прокат позашляховик, мінівен, комерційні авто, а в Одесі навіть кабріолет Mini Cooper Cabrio. 

Доступна послуга консьєрж-сервіс, допомога в дорозі, оренда авто з правом викупу.

Умови оренди

Щоб отримати автомобіль в оренду, необхідно:

  • Досягти 21 року;
  • Мати стаж керування від 2 років;
  • Мати посвідчення водія та паспорт.

«Зняти» машину можна на годину, добу, кілька днів, тиждень, місяць або більше. Перш ніж отримати авто, ви підписуєте договір оренди, де описуються всі взаємні зобов’язання.

Вартість оренди

Вартість оренди залежить від трьох параметрів: тривалість експлуатації автомобіля, клас машини, а також ваша застава (є також варіанти без застави). Якщо ви замовляєте машину з водієм, то остаточна сума розраховується за кількістю часу або пройдених кілометрів. Розрахуватися можна карткою чи готівкою.

0 Комментариев