Як обрати жалюзі та на що звертати увагу?

news

Жалюзі – конструкції, що відрізняються тривалим періодом експлуатації та функціональністю. Сонцезахисні системи виготовляються з різних матеріалів, з використанням надійної фурнітури та у багатьох випадках доповнюються електроприводом. У продажу представлені сучасні моделі, в яких поєднується оригінальність та практичність. Що можна обрати та чим керуватись при пошуку відповідного варіанту, розповімо в статті.

Основні види жалюзі

Якщо Ви хочете купити жалюзі, спочатку ознайомтесь з основними видами сонцезахисних систем. До них належать горизонтальні жалюзі, за допомогою яких легко регулюється потік світла. Конструкції складаються з численних ламелей, що повертаються навколо осі. Ламелі виготовляються з двох видів матеріалів: алюміній та пресована деревина. До переваг даного виду систем належить високий рівень захисту від сонця, невибагливість у догляді та лаконічність.

Тканинні ролети – вироби, що затребувані протягом багатьох років. Це унікальні системи, які складаються з полотна, валу та механізму управління. Тканинні ролети мають деякі переваги перед іншими варіантами:

  • широкий асортимент – рулонні штори виготовляються з тканин різної щільності, натуральних та синтетичних, світлих та темних кольорів;
  • надійність – якісні сонцезахисні системи розробляються відповідно до міжнародних стандартів. У ході виробництва використовується довговічна фурнітура та зносостійкі матеріали;
  • простота в експлуатації – полотно піднімається та опускається. Для цього використовується ланцюжок чи пульт дистанційного керування.

Вертикальні жалюзі – конструкції, що одночасно виконують декілька функцій. За їх допомогою забезпечується захист від сонця та конфіденційність. Також жалюзі з вертикальними ламелями використовуються для декорування вікон.

Критерії вибору жалюзі для приватного будинку

З тим, які бувають види жалюзі, ми розібрались. Тепер поговоримо про те, як обрати найкращий варіант. До головних критеріїв вибору сонцезахисних систем належить спосіб керування, колір, матеріал. Також важливо правильно зробити заміри, щоб жалюзі ідеально підійшли до вікна. Це завдання виконують самостійно лише в одному випадку: є знання та вміння. Якщо раніше Ви ніколи цим не займались та маєте сумніви, що зробите все правильно, довіртеся професіоналу. Замірник якісно виконує свою роботу, тому надалі не виникають труднощі.

Чому краще купувати жалюзі від виробника?

Вибір жалюзі від виробника – оптимальне рішення, оскільки вироби виготовляються за індивідуальними розмірами та з точністю до мм. Виробник надає гарантію на продукцію, дбає про свою репутацію та створює найкращі умови для покупців. Також важливо й те, що ціни на сонцезахисні системи не завищуються, тому клієнти заощаджують кошти.

Якщо Ви цінуєте високу якість та хочете замовити жалюзі, знайдіть перевіреного виробника та вирішіть всі питання. Ви отримаєте гарантію на сонцезахисні системи та будете використовувати їх за призначенням протягом довгого часу!

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев