Як обрати весільний торт

news

Виявляється, вибрати торт на весілля не так просто. Якщо ви звертаєтеся до приватного майстра, найімовірніше, вам запропонують лише обмежений вибір начинок та зовнішнього оформлення десерту. В цьому випадку вибір буде швидким і простим, але про оригінальність не йдеться.

Майстерня Tort.expert у Луцьку готова втілити будь-які ваші, навіть найбільш амбітні, задумки відносно оформлення та смаку весільного торту.

Розраховуємо масу торта

На момент оформлення замовлення необхідно знати кількість гостей, оскільки маса десертів розраховується, виходячи з цього показника. Як правило, на одну людину припадає 150-200 грамів частування.

Також вага десерту залежить від кількості ярусів:

 • 1 ярус до 2,5 кг;
 • 2 яруси – 3-4 кг;
 • 3 яруси – 5-6 кг;
 • 4 яруси – 7-8 кг;
 • 5 ярусів – 9-10 кг.

Tort.expert допоможе вам визначитися із дизайном та масою виробу.

Декілька рекомендацій від майстрів кондитерів

Ось кілька порад для тих, хто вирішим замовити торт в майстерні:

 1. Якщо коржі просочуються лікером або торт прикрашається декором мастики, товстим шаром шоколаду, варто виділити на одну людину 200-250 г частування.
 2. Замовляйте торт із невеликим запасом, близько 1 кг, на той випадок, якщо хтось із гостей захоче добавку.
 3. При виборі багатоярусного торта зверніть увагу, щоб усі яруси виглядали пропорційно та органічно.
 4. Якщо плануєте роздавати солодке частування гостям додому, запасіться пластиковими боксами чи паперовими пакетами.

Основні помилки при виборі святкового частування

Весілля – це надзвичайне свято, але необхідно зберігати холодну голову при плануванні частування. Цих помилок при замовленні торта варто уникати:

 • Спроба поєднувати непоєднуване. Помилка часто виникає, коли замовляють багатоярусний гарний торт на весілля з різноманітними начинками. Пам’ятайте, всі вони повинні створювати гармонійний, приємний післясмак;
 • Багато начинок. Коли майстер-кондитер пропонує великий вибір внутрішнього наповнення торта, замовнику буває складно зупинитись на кількох варіантах, хочеться здивувати гостей багатством смаків;
 • Частування не відповідає стилістиці весілля. Якщо ви плануєте класичний захід, не варто вибирати десерт з відкритими коржами або оригінальним оформленням. У класичній обстановці доречний багатоярусний торт із декором з мастики;
 • Наявність барвників, харчових добавок. Абсолютно необов’язково, щоб весільний торт вийшов яскравим. Нехай краще він буде смачним, безпечним. Навіть харчові барвники можуть викликати алергію.

Обов’язково подбайте про те, щоб у вас були підставка для торта та ніж.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев