Як не стати жертвою при виборі авто

news

Один з найважливіших моментів для кожного автолюбителя – купівля власного транспортного засобу. Загальновідомо, що при цьому простіше попередити виникнення незрозумілих та проблемних ситуацій, ніж усувати їх наслідки. 

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області звертає увагу автолюбителів на поради, дотримуючись яких ви пройдете повз пастки зловмисників, а також впевнитеся у правильності вибору автомобіля.

Отож, варто:
1. Здійснити перевірку транспортного засобу у реєстрі транспортних засобів, що перебувають у розшуку (що доступно за посиланням на веб-сайт МВС України). Зазначимо, що особливо актуальні сьогодні схеми продажу, при яких продавець представляється вихідцем із Донеччини, Луганщини та бажає продати авто, яке насправді було викрадене із тимчасово окупованої зони.
2. Отримати витяг з Єдиного державного реєстру МВС, у якому буде надано інформацію про власника транспортного засобу.
3. Звернутися за наданням послуг до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для детальної та достовірної перевірки автомобіля.
4. Звернути увагу на вартість автомобіля (вас повинна насторожити безпідставно низька ціна), при можливості не сплачувати завдаток власнику транспортного засобу та не використовувати безготівкові перекази.
5. І наостанок: остерігайтесь оформлення довіреності на право керування (володіння) транспортним засобом. Пам`ятайте, що при цьому власником залишається особа, у якої ви купуєте авто.
Даний перелік дій вбереже вас від ситуації, в якій ви виступите як потерпілий від вчинення протиправних дій зловмисниками. Якщо після виконання вищеописаних дій у вас не виникло жодних підозр щодо авто, варто звернутись до СТО та перевірити технічний стан транспортного засобу.

Таким чином, підійшовши до процесу купівлі автомобіля з максимальною відповідальністю, ви зможете застрахувати себе від сумнівної покупки.

0 Комментариев