Як найпотужніше підприємство Волині долучається до благодійності

news

До творення новорічного дива у Луцьку вкотре доєдналося найпотужніше підприємство Волині – АТ «СКФ Україна». Адже у рамках благодійної акції «Святий Миколай у кожну домівку» для дітей загиблих учасників АТО тут вирішили придбати планшети та солодкі дарунки. Про це повідомляє благодійний фонд “Волинь-2014”.
Власне вручення дарунків відбулося напередодні свята, 18 грудня. На зустріч із дітьми Героїв-лучан, що поклали свої голови у неоголошеній війні з Росією, прибули Луцький міський голова Микола Романюк, технічний директор АТ «СКФ Україна» Нікі Хомс, Гендиректор підприємства Володимир Цибульський та кілька членів колективу заводу.
Директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан наголосила, що нині «особливою зустріччю» започатковується цикл заходів, спрямовану на підтримку родин, які її потребують у Луцьку.
Микола Романюк зазначив, що напередодні свят всі хочуть дива. Він найперше низько вклонився присутнім і запевнив, що подвиг їхніх рідних не забудуть. Міська рада, за словами градоначальника, завжди готова допомогти сім’ям захисників Вітчизни. За величезну постійну допомогу в цьому він подякував керівництву АТ «СКФ Україна». Градоначальник, висловлюючи побажання миру, добра та усіх благ, зичив, аби наступне свято ми зустрічали без війни.
Гендиректор АТ «СКФ Україна» Володимир Цибульський нагадав, що їхня поміч – не одноразова акція. Тож діток, присутніх нині, він уже навіть впізнає. І подібну допомогу вони розуміють як власну відповідальність, тож не тільки відгукуються на прохання міського голови посприяти у тих чи інших питаннях, а й самі ініціюють її. Цибульський запевнив – на них можна і надалі розраховувати, бо розуміння необхідності подібних акцій є у кожного працівника підприємства. Вітаючи присутніх із прийдешніми святами, він також побажав найперше миру і добра.
Нікі Хомс висловив розуміння того, що нині в Україні – дуже складні часи. Але, за його словами, потрібно дивитися у майбутнє і приносити радість у чиєсь життя. Він додав, що освіта дітей – важливий складник розбудови майбутнього.
І саме подарунки від «СКФ Україна» – невеличкий внесок у цей процес. А от важливим результатом такої роботи, за словами Нікі Хомса, має стати хоча б дитяча усмішка, що зігріє доросле серце.
Отож, саме сьогодні діткам полеглих на Сході лучан подарували планшети, додавши до цього також книги та солодощі. Їх, разом із теплими словами, вручали «миколайчики» Микола Романюк, Володимир Цибульський та Нікі Хомс.
А отримали дарунки Дмитро, Максим та Софія Гулюки, Олександра Карабан, Ілля Вишнеський, Юрій Прокопчук, Максим Шостак, Костянтин Шульга, Максим Атаманчук, Катерина Ковальчук, Алішер Хамраєв, Владислав Курука, Марта та Юлія Помінкевич, Олександр Кумецький та Артем Марцинюк.
Після вручення подарунків гості свята подякували і керівництву АТ «СКФ Україна», і міському голові за постійну підтримку їхніх родин. А на завершення хвилюючого та радісно-сумного дійства передсвятковий настрій присутнім подарував фольклорний гурт Луцької дитячої школи №3.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев