Як має виглядати повістка та хто її може вручати українцям?

news

Загальна мобілізація в Україні триватиме до 21 листопада. Українцям видають повістки по усій країні. А хто і де може вручати повістки українцям, розповідає “Я і Закон”.

Хто може вручати повістки

Мають право вручати повістки працівники територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки (колишні військкомати).

Також повістки можуть вручати представники комунальних установ, роботодавці та відповідними особами в освітніх закладах.

Крім того, законом не заборонено вручення повістки в будь-якому місці після встановлення особи. Тобто, якщо повістку вручили на блокпосту, для прикладу – то все правомірно.

Яка інформація має бути у повістці

На повістці мають бути написані ім’я, прізвище та по батькові, а також адресу. А військова спеціальність, яку вказали на повістці, має співпадати зі спеціальністю, яку вказали у військовому квитку.

Повинен бути зазначений вид повістки (проходження медкомісії, заклик на військову службу, прибуття до ТЦКСП, уточнення облікових даних). Також у ній має бути прописана дата, час, адреса прибуття мобілізованого та список документів, які потрібно взяти із собою. Повістка повинна бути завірена підписом військового комісара і скріпити печаткою.

Увага! При цьому вручена повістка ще не означає, що людину обов’язково призвуть.

0 Комментариев