Як майбутні будівельники Луцька співпрацюють зі світовими брендами. ФОТО

news

Майбутні фахівці будівництва, яких готують у Луцькому НТУ, достатньо обізнані з матеріалами світових торгових брендів.

А з торговою маркою URSA  кафедра промислового та цивільного будівництва підтримує тісні зв’язки, щороку проводячи для студентів численні зустрічі, майстер-класи, науково-практичні семінари. Продукти цього бренду студенти вивчають у курсах «Будівельне матеріалознавство», «Ефективні будівельні матеріали та конструкції», «Технологія та організація будівельного виробництва» тощо.

Нещодавно в університет завітав технічний консультант представництва URSA Олексій Сулацков (м. Київ), щоб  поділитися новинками сучасного виробництва зі штапельного скловолокна та екструдованого пінополістиролу. Він розповів студентам, що концерн URALITA був заснований ще у далекому 1907 році. Промисловець з Каталонії Хосе Ровіральта створив перше європейське виробництво волокнистих цементів. З цим будівельним матеріалом була пов’язана назва концерну.  Основна сировина для нього поставлялась  з уральських підприємств колишньої Російської імперії, а URALITA в перекладі означає «уральське каміння».

Фахівець розповів, що на сьогодні найпопулярнішими продуктами компанії є мінераловатні ізоляційні матеріали та екструдований пінополістирол. Молодь ознайомили з новинкою на ринку – матеріалом URSA XPS, що характеризується одним з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності серед широко вживаних в будівництві утеплювачів. Високі міцність, жорсткість і довговічність плит URSA XPS дозволяють використовувати їх при утепленні підземних частин будівель, підлоги по ґрунту, плоских дахів та штукатурних фасадів. URSA XPS є ідеальним продуктом для застосування там, де умови експлуатації є екстремальними – підвищена вологість, значні навантаження, безпосередній контакт з ґрунтом.

Також учасники семінару за «круглим столом» обговорили можливість розрахувати економію коштів внаслідок якісного утеплення власного помешкання матеріалами URSA. Для цього на сайті компанії працює калькулятор і кожен може ним скористатися.

1n2n3n456

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев