Як “Луцькводоканал” підготував місто до зими і скільки на це пішло коштів

news

КП «Луцькводоканал» завершив підготовку мереж, що знаходяться в управлінні підприємства, до осінньо-зимового періоду 2015-2016 рр.

Про це повідомляють у прес-службі КП “Луцькводоканал”.

Так, станом на жовтень поточного року спеціалісти водоканалу виконали усі необхідні роботи із підготовки систем водопостачання та водовідведення до осінньо-зимового періоду. Особливу увагу приділили ремонту та заміні мереж водопостачання та водовідведення. Незважаючи на фінансові труднощі, за 10 місяців поточного року замінили 2,39 км аварійних ділянок водопровідних мереж з запланованих 1,26 км (189,5%) та 151 м – каналізаційних.

Завдяки фінансуванню з міського бюджету було замінено найбільш аварійні ділянки водопроводів в Привокзальному районі, на вул. Конякіна, вул. Словацького, замінено 324 м пог. водогону на вул. Гордіюк-Кравчука та 102 м. пог. самопливного каналізаційного колектора діаметром 600 мм на вул. Набережна. В результаті замінили частину старих зношених труб на  полімерні із терміном придатності не менше 50 років.

За власні кошти КП «Луцькводоканал» замінило 1,6 км аварійних ділянок мереж по місту, в тому числі найбільш аварійно небезпечну в Луцьку частину сталевого водогону на вул. Дубнівська, вул. Рівненська. Тут доводилось ліквідовувати по чотири, а то й більше, поривів за місяць. Труба настільки прогнила, що неможливо було проводити зварювальні роботи.

Для реконструкції водогону використали сучасні труби з поліетилену (ПЕ) діаметром 450 мм, які гарантують  більш надійну та тривалу його експлуатацію.

Загалом замінили 278 м пог водогону. Загальна вартість  робіт склала понад 550 тис. грн без ПДВ.

Для забезпечення сталого функціонування водопровідно-каналізаційного господарства міста в осінньо-зимовий період замінили 10 пожежних гідрантів, відремонтували 146 ВК колодязів, встановили 151 залізобетонну кришку, 45 люків, 24 засувки.

Продовжуються роботи зі зменшення вуличних водорозбірних колонок – демонтовано 6 водозабірних колонок, що складає  120% від плану. До слова, у Луцьку зараз лишилося 81 колонка, ще рік тому їх було близько сотні.

Підготовка водопровідно-каналізаційного господарства міста до зими для підприємства обійшлася в більш як 1 мільйон гривень.

«Підприємство технічно готове до роботи в осінньо – зимовий період, – говорить головний інженер  КП «Луцькводоканал»  Сергій Строк, – на сьогоднішній день фахівцями підприємства проведено ряд запланованих заходів для забезпечення безперебійної роботи систем водопостачання та водовідведення  в умовах сезонного зниження температури».

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев