Як купити якісну та корисну тушонку

news

Тушонка – це високоякісна білкова їжа, приготована з м’яса. Вона може тривалий час зберігатися при різних температурах навколишнього середовища. Якщо ви обираєте, яку тушонку купити, потрібно знати деякі особливості цього товару.

Як готуються м’ясні консерви

Консервована м’ясна продукція виготовляється з м’яса, яке піддається дії високих температур для знешкодження усіх мікроорганізмів, що викликають його псування.

Більшість із нас знайома з традиційною тушонкою – з свинини чи яловичини. Це найбільш популярні консерви з м’яса. Але на ринку є великий вибір інших продуктів. Це дає змогу планувати різноманітне меню та обирати якісне харчування у будь-якій ситуації.

Особливості якості тушонки

Перед тим, як купити м’ясні консерви, зверніть увагу на ці поради.

 1. Розмір упаковки та розмір порції. Перевагою м’ясних консервів є те, що вони довго зберігаються до тих пір, поки герметично запаковані. Після того, як ви відкрили банку, потрібно охолоджувати її для подальшого зберігання. Тому розрахуйте, який об’єм вам потрібен. Вибір правильної упаковки допоможе вам зекономити кошти.
 2. Консерванти та наповнювачі. Перед тим, як купити тушонку уважно ознайомтеся з її складом. Якісна продукція повинна містити м’ясо, сіль та спеції. Стабілізатори та консерванти можуть викликати алергію.
 3. Термін придатності. При дотриманні усіх вимог м’ясні консерви можуть зберігатися досить довго. Уважно перевірте упаковку, якщо на ній є будь-які пошкодження, іржа або порушення цілісності – не купуйте її.
 4. Банка зі скла чи металева банка. Металеві банки легко транспортувати, тому ви можете обирати цю тару, збираючись у похід. Скло дозволяє роздивитися вміст консерви та бути впевненим у тому, що ви обираєте якісний товар.

Не купуйте продукцію сумнівного походження у неякісній або пошкодженій упаковці. Ваше здоров’я залежить від того, що ви їсте.

Яку тушонку купити

На ринку є досить великий асортимент консервованої м’ясної продукції. Ви можете купити тушонку з свинини або яловичини – це найбільш популярні м’ясні консерви. Але є й інші продукти:

 • рагу з курки;
 • печінковий паштет із свининою;
 • фрикадельки з свинини та яловичини;
 • каша рисова із свининою;
 • каша гречана із свининою;
 • м’ясо індиків;
 • рагу з кролика.

Якщо ви бажаєте запастися м’ясними консервами для своїх потреб – обирайте «Пан Ковбаско». Уся продукція смачна та якісна.

Різноманітність вибору консервів дозволяє швидко приготувати вашу улюблену страву вдома чи у поході. Завдяки консервуванню м’ясо може зберігатися тривалий час без холодильників та електроенергії.

Для того, щоб придбати цю продукцію, необов’язково виходити з дому, в інтернеті є досить великий вибір консервів. Купити тушонку яловичу або будь-яку іншу можна по телефону або зробивши замовлення на сайті.

1 Комментарий