Як купити відкатні ворота у Львові і заощадити?

news

Разом з brama-market.lviv.ua це легко!Чи багато ви знаєте про те, якими бувають відкатні вуличні брами? Які є варіанти зашивки? Якими властивостями володіє кожен з них? Якщо ви тільки готуєтесь вивчати це питання, то наша стаття стане першим кроком в засвоєнні корисного матеріалу! Каталог відкатних воріт у Львові можете продивитися на нашому сайті.

ВАЖЛИВО!

Системи працюють дуже тихо завдяки наявності роликових опор, які виготовлені з поліаміда, та зубчатої рейки. Таким чином, ви можете бути впевнені, що процес відкриття системи не буде заважати вам працювати або відпочивати.

Вартість зсувних моделей

Якщо ви цікавитеся ціною вуличних конструкцій, то вам буде цікаво знати: вона залежить від завода-виробника, від варіанта зашивки та, звісно, від габаритів. Наведемо приклад: ворота з сендвіч-панелі Алютех 3000*2085 мм – 999 євро, ворота з профлиста 3000*2000 мм – 430 євро.

Який варіант краще обрати?

Системи з алюмінію або сендвіча є найбільш стійкими до вітрових и механічних навантажень. Якісне заповнення пінним наповнювачем надає системі безпечність ц експлуатації і запобігає деформації полотна. Виготовлення систем з первинного сплаву алюмінію виключає виникнення корозії.

Говорячи про вибір зашивки, слід зазначити, що найбільш бюджетними є варіанти дерева і профлиста. Саме ці матеріали коштують дешевше, але при цьому зберігають стійкість до механічних пошкоджень, володіють захисним покриттям і здатні прослужити без перерв на ремонте обслуговування більше 10-ти років.

Окрім цього, ви повинні знати, що у випадку, якщо ви захочете замінити тип наповнення, це можливо зробити швидко і без процедури демонтажу.

Чому ми радимо купити в’їзні ворота у нас?

Ми із задоволенням пропонуємо широкий асортимент воротних сталевих систем, гаражних, промислових брам, автоматики. Гарантуємо покупцям 5 років сервісної підтримки. Доставимо товар до вашого міста безкоштовно!

ВЕЛИКІ БОНУСИ від компанії «БРАМА МАРКЕТ» Львів: одночасно оформляйте замовлення на купівлю гаражних і вуличних виробів – і отримуйте зниження ціни товару  у розмірі 200 €!

Мережа офісів автоматичних воріт по Україні «Брама Маркет» – Львів, Житомир, Вінниця.

0 Комментариев