Як фахівець з управління активами допомагає збільшити прибутковість нерухомості?

news

Інвестування в комерційну нерухомість пов’язане з потенційними складнощами, які роблять професійне управління активами необхідністю (https://ip-am.com.ua/). Досвідчений спеціаліст допомагає інвесторам збільшити прибутковість від об’єктів нерухомості кількома шляхами.

Дохід від оренди

Оптимізація доходів від оренди має першочергове значення для власника нерухомості. На перший погляд, укласти вигідний договір про оренду здається простим завданням. Однак насправді це досить складний процес, який потребує глибокого розуміння багатьох нюансів. Управління активами дозволяє працювати з вигідними орендаторами, вчасно відмовлятися від контактів з сумнівними особами та організаціями, підвищувати розцінки без втрати клієнтів, вести успішні переговори та правильно визначати терміни оренди в залежності від ситуації на ринку.

Скорочення витрат

Щоб доповнити стратегії максимізації доходу, менеджери також працюють над мінімізацією витрат для власника нерухомості. Наприклад, правильний вибір постачальників товарів та послуг дозволяє сформувати більш конкурентоспроможні ціни в готелі. Передаючи орендареві відповідальність за ремонт, спеціаліст захищає орендодавця від щорічного збільшення операційних витрат та дорогого капітального ремонту.

Податки на нерухомість часто є одними з найбільш значних операційних витрат. Менеджери компанії з управління активами мають ресурси та досвід для ефективного зменшення податку на нерухомість, що може призвести до істотної економії для інвесторів. І це лише кілька прикладів того, як саме вдається вивільнити кошти.

Моніторинг ринкової динаміки

Експерти постійно відстежують ситуацію на ринку нерухомості, аби своєчасно реагувати на зміни відповідно до інтересів клієнта. До уваги беруть відсоткові ставки по кредитах, попит на нерухомість, законодавчі обмеження, джерела фінансування та багато інших факторів. Такий моніторинг потребує багато часу та особливих знань, тому займатися ним без допомоги менеджера може бути дуже складно. А ігнорування навіть незначних змін може призвести до серйозних фінансових втрат у майбутньому.

Спеціалісти пропонують інвесторам нарощування доходу, стабільність, захист від ризиків та зменшення витрат. Якщо ви думаєте про придбання комерційної будівлі для інвестиційних цілей, залучення фахівця з керування активами буде правильним рішенням.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев