Як чистити замшеве взуття: ефективні поради

news

Замша недарма вважається одним з найбільш вибагливих та примхливих матеріалів для виготовлення взуття. Найменший бруд, пляма або потертість будуть на ньому видні. Як правильно чистити замшеве взуття в домашніх умовах, читайте в нашій статті.

Для догляду за таким взуттям вам знадобляться додаткові пристосування і спеціальні щітки, не такі як для звичайного взуття. Наприклад, придбайте спеціальну гумову щітку. Також майте на увазі, що, на відміну від шкіри або тканини, замша не любить вологе чищення.

Як правильно чистити замшеве взуття

  • Лайфхак 1. Як почистити замшу від солі

Стійкі соляні розводи і засохлий бруд на взутті в зимовий період очищаються спеціальною щіткою для замші. Потім зробіть розчин нашатирного спирту з водою із розрахунку 1:5. Умочіть в нього щітку і протріть соляні плями. Після цього промокніть взуття слабким оцтовим розчином.

  • Лайфхак 2. Темне замшеве взуття можна очистити хлібом

Черствий хліб допоможе позбутися плям на замші темного кольору, щоб не залишилося слідів. Візьміть скоринку і потріть забруднене місце, струсіть крихти, а потім потримайте взуття над парою, щоб замша набула більш однорідного вигляду.

  • Лайфхак 3. Як прибрати плями із замшімшеве взуття можна очистити хлібом

Значні забруднення або жирні плями простіше видалити сухими речовинами, наприклад тальком або крохмалем. Рясно засипте брудне місце і залиште взуття на дві години, щоб порошок витягнув жир із замші. Після цього струсіть тальк із взуття, а його залишки вичистіть щіткою. Для посилення ефекту можна до крохмалю додати кілька крапель нашатирю, нанести цю кашку на пляму, а потім струсити її, висушити взуття і видалити щіткою залишки суміші.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

 

0 Комментариев