Волинський виробник представив оновлений бренд

news

Виробник макаронних виробів презентував оновлений бренд на  “WORLD FOOD Ukraine 2015 “.

Волинський виробник ТОВ «Продовольча компанія «Заграва» вперше взяла участь у престижній виставці “WORLD FOOD Ukraine 2015 “, яка проходила з 27 по 29 жовтня 2015 в Києві за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України.
Метою було представити макаронну продукцію ТМ Makarella новим потенційним клієнтам, споживачам і продемонструвати можливості нашого виробництва.

Виставка для ТОВ «Продовольча компанія «Заграва» пройшла дуже успішно. Відбулася презентація оновленої торгової марки MAKARELLA, дегустація макаронних виробів, а також зустрічі з представниками найбільших торгових мереж, дистриб’юторами, представниками іноземних компаній (більш ніж 70 компаній).

ТМ Makarella отримала диплом та Золоту медаль 18-го щорічного Міжнародного Дегустаційного конкурсу WORLDFOOD Ukraine 2015. Дегустаційна комісія відзначила високу якість, багатий смак та ідеальний вигляд макаронів після варіння – вони не розварюються та не злипаються. Також позитивної оцінки удостоїлася нова упаковка ТМ Makarella 1 кг – вона зручна, має європейський вигляд, інформативна(містить інструкцію приготування, рецепти соусів до макаронів).

«Нова Makarella ТМ в найближчий час займе достойне місце на полицях національних мереж і споживачі зможуть купувати та смакувати високоякісні макаронні вироби», – говорить директор ТОВ «ПК «Заграва» Наталія Ничай.
Команда ТОВ «ПК «Заграва» налаштована на інтенсивну та результативну роботу після  виставки. Адже ми підтвердили, що український виробник може запропонувати конкурентну продукцію високої якості для України та ринків Європи.

 

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев