Випускниця ліцею на Волині отримала 200 балів на НМТ з географії

news

Випускниця ліцею у селі Дубечне Ковельського району Катерина Палеводюк отримала максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті з географії. Такий результат став важливою подією для навчального закладу та всієї Дубечненської громади.

Про досягнення випускниці повідомили у Дубечненській громаді.

Максимальний результат на НМТ

У громаді зазначили, що 200 балів на НМТ — це результат наполегливої праці, дисципліни та зацікавленості у навчанні. Для випускників такий показник має велике значення під час вступної кампанії, адже відкриває більше можливостей для вибору закладу вищої освіти.

Катерина Палеводюк навчалася у ліцеї села Дубечне. У громаді наголосили, що її успіх став приводом для гордості не лише для родини та педагогів, а й для всієї місцевої громади.

У повідомленні Дубечненської громади випускницю привітали з високим результатом та побажали їй не зупинятися на досягнутому.

Такі результати особливо важливі для невеликих громад Волині, адже вони демонструють, що якісна підготовка до НМТ можлива не лише у великих містах, а й у сільських ліцеях.

  • випускниця — Катерина Палеводюк;
  • навчальний заклад — ліцей у селі Дубечне;
  • предмет — географія;
  • результат — 200 балів на НМТ.

На Волині цього року вже повідомляли про кілька максимальних результатів на національному мультипредметному тесті з різних предметів. Новий успіх випускниці з Дубечного доповнює перелік високих досягнень школярів області.

Для жителів Волині такі новини є свідченням того, що учні з різних громад регіону мають високий рівень підготовки та можуть успішно конкурувати під час вступу до українських університетів.

Автор статті: Сергій Шагоферов

0 Комментариев