Викрадений з Херсонського зоопарку єнот влаштовує окупантам “диверсії”

news

Викрадення російськими окупантами єнота та інших тварин із Херсонського зоопарку викликало серед українців неабияке обурення.

Але український єнот виявися справжнім патріотом і не здається у “полоні”. Попри те, що російські десантники переконують, що не збираються віддавати єнота, називають тварину “символом “спецоперації”, єнот схожу має на це свою думку.

Як розповідає ТСН, окупанти у російських пабліках оприлюднили відео, де традиційно брешуть, стверджуючи, що єнота не крали, і що він буцімто був покинутий. А єнот влаштовує їм різноманітні нічні диверсії та громить помешкання ворога, мабуть, не визнаючи своїх “визволителів”.

Єнота ніхто з Херсона не крав. Ми з підрозділом відходили і побачили, що тварина просто покинута і нікому не потрібна, голодна. Відповідно, ми маленького товариша, друга нашого забрали до себе. Він живе в нас у підрозділі, харчується виноградом, рибкою, любить дуже горішки лузати,

– розповів російський десантник.

Звісно, любить і пакостити, як же без цього. Ось він, маленький диверсант. Нічні диверсії в нього відбуваються дуже часто. Вночі він громить просто в нас бунгало. Прокидаюся під ранок – у нас все бунгало розгромлене. Сміттєві пакети, щось розірване. Перевернуто догори дриґо”,

– розповідає загарбник.

При цьому він погрожує, що окупанти не повернуть тваринку.

https://youtu.be/n2tShXWt_Co

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що в Херсоні із зоопарку вкрили тварин. Спочатку стало відомо, що росіяни викрали єнота. Проте голова громадської організації UAnimals Олександр Тодорчук повідомив, що військові рф вивезли чимало тварин. І зробили це не просто рядові, а командування окупантів.

0 Комментариев