Виконати останню волю: вісімнадцятирічний юнак збирає кошти на перевезення тіла померлої мами на рідну Волинь

news

У Польщі, знайшовши тимчасовий прихисток на період війни в Україні, від страшної хвороби померла волинянка Олена Алєксєєнко. Щоб перевезти тіло матері на рідну землю і виконати її останнє бажання 18-річний син жінки збирає кошти.

У польському селищі Добре нещодавно померла 46-річна лучанка Олена Алєксєєнко. Жінка переїхала до Польщі під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну разом з синами як біженка до Польщі. Одному сину 10 років, другому нещодавно виповнилося 18 років.

Про це повідомляють на сторінці «Книги пам’яті померлих за кордоном українців», розповідає «Волинська служба новин».

Олена була матір’ю одиначкою.

Після переїзду до Польщі, через декілька місяців Олена дізналася, що у неї страшне онкологічне захворювання, і ось після 6 місяців щоденної боротьби з раком її не стало.

Останнім бажанням землячки було, щоб її поховали на Батьківщині, в рідному Луцьку. Просимо всіх небайдужих долучитись до збору коштів для перевезення тіла спочилої землячки з Польщі в Україну. Кожна гривня допоможе скорботним рідним гідно провести її в останню путь.

Реквізити для допомоги: 5375 4141 3281 9185, Монобанк, отримувач – Алєксєєнко Роман (син спочилої землячки)», – зазначають у спільноті.

0 Комментариев