Виховання дитини без криків: 5 основних правил

news

Багато батьків поставати перед труднощами у вихованні гіперактивних дітей та не завжди знають, як знайти до них підхід без криків та сварок. Прості поради допоможуть вам виховати дитину в атмосфері любові та спокою.

Не кричіть на дитину

Дитина, на яку постійно кричать, може почуватися нелюбимою. Ваш негатив впливає на неї, і з часом вона може почати сприймати це як норму. Розберіться, чому ви дратуєтеся і підвищуєте голос. Можливо, не всі вчинки вашої дитини потребують такого емоційного реагування.

Хваліть дитину

Дитину потрібно частіше хвалити, ніж сварити. Знаходьте для цього приводи: зав’язав шнурки по-особливому – похваліть, намалював невидану тварину – похваліть, з’їв всю кашу – теж похваліть. Так у вас зникне потреба кричати.

Не завищуйте вимоги

Можливо, ваша дитина не сильна в хімії, але влучає в баскетбольне кільце з першого разу або чудово малює. Не всі діти генії, і кожен має свої особливості. Любіть дитину за те, якою вона є, і не забувайте говорити їй про це.

Станьте прикладом для наслідування

Діти повторюють за своїми батьками майже все. Покажіть дитині позитивний, сильний та спокійний приклад. Показуйте, що ви її любите.

Приділяйте дитині свій час

Усі ми зайняті роботою, домашніми справами та власними проблемами. Але хоча б 15-20 хвилин на день виділяйте для того, щоб просто поговорити з дитиною, вислухати її проблеми та переживання. Дитина, яка не отримує достатньо уваги, буде шукати її у інших людей, і, на жаль, не завжди в хороших. Полюбіть себе і не зривайтеся на дитині.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев