Вибираємо зимові рукавички

news
Редакція tochka.net розповідає, як вибрати якісну пару рукавичок, щоб вони зігріли тебе і прослужили не один сезон.

  • Зверни увагу на матеріал. Перед тим, як купувати ту чи іншу пару рукавичок, переконайся, чи зможе цей матеріал зігріти тебе в лютий мороз взимку. Так, наприклад, флісові рукавички дуже теплі, легкі і тактильно приємні. Вовняні рукавички теж теплі, але досить швидко вбирають вологу. Замшеві рукавички виглядають дуже стильно, але на ділі вони абсолютно не практичні. Такий матеріал легко забруднити і він швидко стає сальним. Якщо ти вибираєш рукавички з натуральної шкіри, тоді зверни увагу на виріб виготовлений з шкіри оленя. Цей матеріал не пропускає холод і довго прослужить тобі.

Як вибрати рукавички

Модні поради, як вибрати якісні рукавички на зиму   © pinterest.com
  • Придивися до підкладки. Це стосується рукавичок, які виготовлені зі шкіри, флісу або замші. Якщо підкладка відсутня, то фарба швидше за все буде друкуватися на руках. А це в свою чергу може викликати алергію. Тому при виборі рукавичок зверни увагу на підкладку, яка не тільки послужить захисним шаром від фарби, але і завдяки їй буде виконуватися функція теплоізоляції.

Як вибрати рукавички

Модні поради, як вибрати якісні рукавички на зиму   © pinterest.com
  • Зверни увагу на якість швів. Якщо ти віддаєш перевагу на зиму теплим рукавицям з вовни, тоді придивися, щоб аксесуар був якісний. Зверни увагу на шви – вони повинні бути міцні. Інакше ризикуєш розлучитися з рукавицями в невідповідний момент.

Як вибрати рукавички

Модні поради, як вибрати якісні рукавички на зиму   © pinterest.com
  • Вибирай рукавички за розміром. Перед тим, як купувати аксесуар на зиму, переконайся, що рукавички ідеально підходять за розміром. Коли рукавички малі, відбувається здавлювання кровоносних судин, погіршуючи тим самим живлення і з цієї ж причини руки починають мерзнути.

Як вибрати рукавички

Модні поради, як вибрати якісні рукавички на зиму   © pinterest.comhttps://lady.tochka.net/ua/76278-kak-vybrat-perchatki-na-zimu-luchshie-modnye-podskazki/

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев