Вусенко VS Пустовіт: Юрист Луцькради то стверджує про безперервність влади, то забуває, що є такий принцип. АУДІОЗАПИС

news

Начальник юридичного управління Луцькради до голосування за дострокове припинення повноважень секретаря Луцькради Юлії Вусенко бачив порушення конституційного принципу безперервності влади. Після голосування – у суді зі сторони відповідача.

Вчора, 22 березня, під час судового засідання у Луцькому міськрайонному суді начальник юридичного відділу Луцькради Олександр Рачков заявив, що ніяких прав Юлії Вусенко не порушено.

Також Рачков зауважив, що адвокат Юлії Вусенко Оксана Комарницька говорила про порушення «якогось принципу порушення безперервності влади». Він спитав адвоката, яким це нормативним актом передбачено.

Хоча ще 20 лютого цього року, коли укропівець Микита Рабан виніс цей проект рішення на розгляд постійної комісії міськради з питань дотримань прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту, начальник юридичного управління міськради наголосив, що тоді не буде кому підписувати протокол і буде порушено принцип, визначений Конституцією України, про безперервність влади та поцікавився, хто буде продовжувати виконувати обов’язки у подальшому.

Рабан на це відповів, що перший заступник міського голови. Рачков же запитав, яким документом це визначено. Рабан відповів, що перший заступник міського голови має право підписувати документи. Рачков наголосив, що той такого права не має. Тоді депутат Ігор Поліщук зазначив, що у період, коли секретар буде відсутній на сесії міськради, буде обрано депутата, який буде вести сесію і підписувати протоколи сесії.

Нагадаємо, вчора, 22 березня, Луцький міськрайонний суд відмовив у задоволенні клопотання Юлії Вусенко про забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення Луцькради про дострокове припинення її повноважень, як секретаря міськради.

Мар′яна МЕТЕЛЬСЬКА 

0 Комментариев