Вусенко вимагає, аби її поновили на посаді секретаря Луцькради: суд виправив помилку у тексті рішення

news

Юлія Вусенко разом зі своїми представниками сьогодні, 7 червня, прийшла на засідання міськвиконкому, аби ознайомити Ігоря Поліщука із повним рішенням суду. Також до Луцькради прибув разом з нею член комітету ВРУ.

Народний депутат України, член комітету державного будівництва та місцевого самоврядування Любомир Зубач розповів, що коли сьогодні їхав засідання міськвиконкому Луцькради, для того, щоб подивитися, яка тут ситуація, то спеціально подзвонив у секретаріат комітету і з’ясував, чи приходив лист від Луцькради про дострокове припинення  повноважень Луцького міського голови. Нардеп запевняє, що жоден лист не приходив. Нардеп переконує, що Поліщук раніше надсилав будь-які листи, однак не у встановленій формі.

«Він свідомо, я вважаю у шахрайський спосібне надсилав у встановленій формі заяву, до якої мало бути додано рішення про дострокове припинення повноважень міського голови, який помер,  – наголосив депутат. – У Луцьку вигадали ноу-хау: замість того, щоб визначити міського голову померлим та звернутись про призначення виборів, то місцева «еліта», мафія, яка захопила владу в області, захотіла захопити владу в місті».

Однак зауважимо, що на сайті комітету у порядку денному першим пунктом стоїть питання «Про призначення позачергових виборів Луцького міського голови Волинської області».

Разом з тим Юлія Вусенко наполягає на тому, що вона відправить відповідний лист до Верховної Ради України.

Також представник комітету та Юлія Вусенко виступили під час перерви засідання міськвиконкому.

Юлія Вусенко розповіла, що прийшла ознайомити Ігоря Поліщука, який представляє Луцьку міську раду та громаду міста із повним текстом рішення суду. Вона зауважила, що рішення отримали на руки саме сьогодні. Вусенко вважає, що є всі підстави на виконання рішення суду, тим більше, за її словами, вчора, 6 червня, Поліщук запевнив, що готовий забезпечити повне виконання рішення суду, тому що він є людиною, який поважає закон.

Представник Юлії Вусенко, адвокат Оксана Комарницька повідомила, що суддя Валентина Пушкарчук виправила у тексті рішення технічну помилку про те, що на посаді Юлію Вусенко поновлює сесія Луцькради. Отож, позачергова сесія, яка має відбутися завтра, буде нелегітимною.

Поліщук ж переконаний, що це ніяким чином не впливає на рішення суду, тому що поновлення на роботі на виборній посаді приймається лише шляхом голосування, тому що це орган колегіальний.

Народний депутат Любомир Зубач зврнувся до мешканців міста Луцька:

«Громада міста Луцька має право обрати собі легітимну владу, а не мати справу з цією клікою, яка захопила владу. Шановний нелегітимний секретар Луцької міської ради, рішення суду має бути виконано у трьохденний термін. Якщо ви цього не зробите, вам персонально грозить кримінальна відповідальність. Ви хочете перекласти цю відповідальність на міськраду, але це ваша відповідальність», – наголосив нардеп.

Депутат Луцькради Євген Ткачук став запевняти, що лист був надісланий і показав відповідь Ігоря Поліщука до комітету Верховної Ради України.

Вусенко та її представники впевнені, що це чергове шахрайство.

0 Комментариев