Втікаючи від прикордонників контрабандисти спалили авто волинянина

news

Учора ввечері під час патрулювання на ділянці відповідальності відділу «Коритниця» Львівського загону мобільна прикордонна застава «Львів» виявила в лісовій смузі легковий автомобіль «УАЗ», який рухався в  бік кордону. Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби України.

На вимогу військовослужбовців Держприкордонслужби зупинитися водій не відреагував, а лише пришвидшив рух авто. Прикордонники відразу розпочали переслідування. Втікаючи порушники заїхали у хащі та підпалили свій транспортний засіб, а самі накивали п’ятами.

Миттєво спалахнувши автівка разом з товаром згоріла. Попередньо встановлено, що в ній було приблизно 20 ящиків сигарет «Мінськ» без акцизних марок білоруського виробництва, які, ймовірно, незаконним шляхом порушники планували переправити з України в Польщу. Також за номерними знаками встановлено, що автомобіль належав жителю Волинської області.

Для пошуку втікачів прикордонники повідомили сусідні підрозділи Держприкордонслужби, представників Національної поліції, Службу безпеки України. Загашене прикордонниками авто та залишки пакунків з сигаретами передано представникам Національної поліції. Наразі тривають пошуки правопорушників.

0 Комментариев