Вступники подали більше мільйона заяв до вишів

news

Станом на 8 ранку 19 липня 372 тисяч абітурієнтів подали 1 млн 148,5 тисяч заяв, —передає прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Таким чином, лиш за вчорашній день 59,5 тисяч абітурієнтів встигли подати 192,4 тисяч заяв.

На бакалаврат вже подали документи більше 147 тисяч абітурієнтів, що складає приблизно 55% від загальної кількості осіб, що зареєструвалися на ЗНО в цьому році.

“Кількість зареєстрованих на ЗНО – орієнтовна цифра для розуміння того, скільки осіб вступатиме в цьому році до вишів. Зрозуміло, що не всі подолали поріг “склав-не склав” з потрібних предметів, хтось складав ЗНО для себе і не збирався вступати, зрештою є абітурієнти, що в цьому році вступають до вишів за квотами та не складають ЗНО – лише вступні випробування у вибраному університеті. Таким чином зареєстровані у ЗНО – не точна цифра для оцінки кількості бажаючих вступити на бакалаврат, але для загального розуміння вона підходить”, — пояснив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров.

Також він зазначив, що вступна кампанія цього року зберігає позитивну динаміку порівняно з минулим роком, адже навіть попри скорочення кількості випускників шкіл на 7%, станом на сьогодні більша кількість абітурієнтів встигли подати документи порівняно з аналогічним періодом вступної кампанії 2015.

Так, за допомогою електронної форми подачі документів абітурієнти вже подали 724,9 тисяч заяв. З них 661,6 тисяч – заяви на бакалаврат, 57,9 тисяч – заяви на магістратуру, 53,3 тисяч – заяви на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст”. Майже 423,5 тисяч заяв було подано в паперовій формі до приймальних комісій вишів.

Заяви на вступ до ВНЗ можна буде подавати ще 9 днів – до 18 години 27 липня, тому кожен встигне вчасно подати свої документи.

0 Комментариев