Встановили, хто організував нелегальний видобуток бурштину на Маневиччині

news

Правоохоронці встановили організаторів масового видобутку бурштину на Маневиччині, що активно розпочався ще вчора, 22 вересня. У їхніх помешканнях здійснили обшук і знайшли докази злочинної діяльності. Наразі головний міліціонер Волині просить міністра Арсена Авакова про допомогу.

Про це повідомляють “Волинські новини“.

 

Як повідомлялося раніше, більше сотні автомобілів з номерами сусідніх областей розташувалися відучора у Маневицькому районі на ділянках, де є родовища бурштину. Вже відомо, що приїжджі копачі бурштину потіснили місцевих ділків, і тепер у цьому конфлікті розбирається міліція та влада.

За станом на цю мить, територія, де здійснювався видобуток бурштину, оточений блокпостами. Там патрулюють працівники МВС, нацгвардійці та даішники. Також головний міліціонер Волині Петро Шпига заручився підтримкою активістів ГО «Автомайдан України» та самооборонівців.

Вони спільно перевіряють увесь транспорт. Але навколо правоохоронців постійно пересуваються групи агресивно налаштованих місцевих жителів.

Зі слів Петра Шпиги, ще вчора на Маневиччину масово почали з’їжджатися копачі. На діалог із правоохоронцями вони не йшли. Більше того, вони й не перестали копати бурштин. Їх кількість постійно збільшувалася і в результаті досягла критичної позначки – 800 осіб. Проте, зі слів правоохоронця, серед них лише 5 % волинян. Решта – мешканці Рівненської, Житомирської та інших навколишніх областей.

Усі вони прибули зі спеціальним обладнанням.

Проте силовикам вже вдалося затримати 20 машин, 40 людей, обладнання і в одній з машин вилучили 200 тисяч гривень на закупку сировини.

Організаторів бурштинових розбірок вже затримали. У їхніх помешканнях здійснили обшук і знайшли докази злочинної діяльності. Наразі головний міліціонер Волині просить міністра Арсена Авакова про допомогу.

Також раніше було повідомлення від волинської міліції про інцидент з бурштинокопачами.

0 Комментариев