Всесвітній день футболу- класні привітання, футбольні листівки та веселі побажання

news

10 грудня – свято спортивне й улюблене мільйонами людей у всьому світі. Сьогодні ми справляємо Всесвітній день футболу. Святкується День футболу і в Україні, і в Росії, і в Казахстані, і в десятках інших країн.

Футболу підкорилися всі країни і континенти, його люблять дорослі і діти, він дарує нам масу яскравих емоцій! Ми дуже любимо цей спорт. Хтось просто іноді дивиться чемпіонат через збірну своєї країни, а хтось подорожує по всьому світу разом із улюбленою командою. Але все одно, всіх людей об’єднує ця незрозуміла магія футболу. Щиро дякуємо гравцям і тренерам за красиву гру!

 

***

Нехай кожна мета буде пробита м’ячем, нехай ворота щастя і везіння супроводжують вас на шляху. Нехай кожен забитий гол буде тільки на вашу користь. Нехай захоплююча гра футболу впевнено несе вас вдалину. Нехай голи будуть не тільки на полі, але й в особистому житті, а віддані фанати носять на руках, звеличуючи лаври перемоги тільки над вами. Знайте – ви найкращі гравці не Землі.

***

І футболістів, і фанатів

Сьогодні привітаю я!

Велике свято для футболу

Стрічає вся наша Земля.

Нехай футбол наш процвітає,

Нехай же грає дітвора.

Я всім любителям футболу

Бажаю щастя і добра.

***

У Міжнародний день футболу я поспішаю передати гаряче привітання тим, хто грає в нього, і тим, хто вболіває за гравців! Нехай ноги гравців будуть жвавими, а у фанатів не закінчуються гасла на підтримку улюбленців! Нехай ті й інші живуть дуже щасливо!

***

З Всесвітнім днем футболу

Тебе я вітаю,

Для команд улюблених

Я перемог бажаю!

Сьогодні святкують Знамення Пресвятої Богородиці. Історія та заборони 10  грудня : 10:12:2020 - 20 хвилин ВінницяПривітання з Всесвітнім днем футболу 2021, 10 грудня 2021 - 197 привітань  футболістам, тренерамСьогодні Всесвітній день футболу! | Фастівська міська федерація футболуВітаємо з Всесвітнім днем футболу10 грудня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ФУТБОЛУ! - ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ

футбольні листівкидень футболу картинкиВсесвітній день футболу - листівки з днем футболу

0 Комментариев