Восьмеро волинян претендують на участь в літніх олімпійських іграх

news

Про це повідомив заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА Ігор Дмитришин під час звіту про стан виконання у 2015 році обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту. Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

Питання розглядала постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму. Пан Дмитришин заявив, що в 2015 році всі заходи, передбачені Програмою були виконані.

Така інформація викликала шквал емоційної критики в голови обласної ради ФСТ “Колос” Анатолія Кліша. Він вважає, що в звіті є недостовірна інвормація  стосовно  діяльності та фінансування ФСТ “Колос”. Крім того, посадовцем, зі слів пана Кліша, не справедлливо оцінюється робота усіх ФСТ області, а між тим, в них попервах виховувалися й окремі нинішні претенденти на участь в Олімпійських Іграх, які відбудуться у Бразилії.

Анатолія Кліша підтримав і заступник голови Волиньради Роман Карпюк та запропонував комісії визнати звіт пана Дмитришина незадовільним. Між тим, комісії пропонувалося внести проект рішення щодо звіту на сесію обласної ради. Депутати утрималися від такої різкої оцінки роботи відділу з питань фізичної культури і спорту ОДА, але внесений ним проект рішення відправили на доопрацювання. Голова постійної комісії Петро Савчук порадив Ігорю Дмитришину налагодити комунікації зі спортивними функціонерами області  та порузумітися з ними, оскільки “спортивні” питання останнім часом супроводжуються конфліктами.

Без обговорення комісія підтримала проект рішення Про проект Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з олімпійських видів спорту.

0 Комментариев