Ворожіння на Івана Купала: 13 способів дізнатися судженого, долю та майбутнє, в які вірили наші предки

news

Ніч із 6 на 7 липня – чи ненаймістична ніч у році. Саме в цей час святкують Івана Купала. Наші предки вважали, що цей день, а точніше вечір є вдалим для ворожінь.

Дівчата здійснювали магічні обряди і ритуали, пов’язані з вогнем, водою і травами, націлені на достаток і щастя в житті, і найголовніше – ворожили на судженого.

 

Ворожіння з камінцем

Також в таз можна було, попередньо загадавши бажання, кинути невеликий камінчик. Якщо число кіл на воді парне, бажання здійсниться.

Ворожіння на траві

Вранці на Івана Купала зірвіть біля свого будинку дві вузькі, довгі травинки. Одна травинка повинна бути дошою за іншу. Коротка буде символізувати вас, а довша – вашого хлопця. Ці дві травинки поставте в щілину. Коли вони стануть підсихати, то почнуть ворушитися – наближатися або віддалятися одне від одного.

Трактування ворожіння: якщо травинки тягнуться одна до одної – чекайте на пропозицію руки та серця. Якщо довга травинка відхилиться в протилежний бік від короткої – чоловік, на якого ви ворожили, не відчуває до вас любові. Якщо травинки відхиляються, але при цьому злегка стикаються одна з одною – це означає, що у ваших стосунках не все так просто і гладко, але надія на відновлення почуття є.

Ворожіння з ножем

Для цього попередньо на аркуші паперу потрібно накреслити коло і вписати по колу всі букви алфавіту. Після потрібно поставити ніж по центру і покрутити його. На яку букву буде показувати вістря ножа, на неї і буде починатися ім’я судженого.

Ворожіння у ніч на Івана Купала 2021 - ворожіння на судженого і долю — УНІАН

Ворожіння по багаттю

Зазвичай, у святкову ніч Івана Купала, молодь розводить велике багаття і стрибає через нього. Існує повір’я, що коли полум’я не торкнулося стрибаючого – це сприятливий знак, що пророкує дівчатам швидке і щасливе заміжжя, а хлопцям – успіх в справах і коханні.

Ворожіння по колах на воді

Для такого незвичайного ворожіння на Івана Купала, щоб краще дізнатись про свою долю із судженим, у широку і глибоку миску найперше наливають воду. Коли ж настає захід сонця, дівчата повинні пошепки промовити воді своє бажання, після чого кинувши туди невеликий камінчик. Якщо число кіл на воді буде парним – тоді бажання збудеться, якщо непарне – бажанню не судилося збутися.

Ворожіння на папоротті

Для цього дівчата брали листок папороті і загадували на кожен маленький листочок ім’я хлопця. На всіх листочках необхідно пов’язати по нитці різного кольору. Потім папороть занурювали у воду і притискали до дна посудини. Той листочок, який найшвидше виринав і вказував, як буде звати кохану людину.

0 Комментариев