Волиняни зможуть отримати максимум інформації про подання  одноразової добровільної декларації у кожній податковій інспекції

news

Консультаційну допомогу з актуальних питань одноразового добровільного декларування громадяни зможуть отримати в Центрах обслуговування платників Волині.

Про створення належних умов у ЦОПах та ефективну роз’яснювальну роботу завідувачка сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинські області Олена Нікотіна розповіла представникам ДПІ під час тематичного онлайн-семінару.

«Наше спільне завдання – створити максимально зручні умови для ознайомлення з нормами закону та вимогами до заповнення декларації. Активне інформування про добровільне право кожного скористатися наданою державою можливістю легалізувати активи, з яких не було сплачено податків,  –  передумова успішної кампанії», – наголосила  посадовець.

Під час спілкування учасників заходу  поінформували про законодавчі засади проведення одноразового добровільного декларування.

«Подача одноразової добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування активів, з яких не сплачено податки. Інформація щодо ставок збору від задекларованих активів  та інші особливості добровільного декларування широко висвітлюється на субсайті ГУ ДПС у Волинській області», – наголосила Олена Нікотіна.

Нагадаємо, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування. Декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з до 10.00 до 12.00.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев