Волинянин намагався “зеленим коридором” ввезти 206 одиниць незадекларованої техніки Apple

news

Через вперте небажання платити податки під час ввезення комерційної партії товару в Україну – волинянин заплатить у бюджет ще й штраф. 

 На “Устилузі” митники викрили спритника, який намагався тихцем, без декларування, ввезти техніку Apple орієнтовною вартістю 450 тис грн. 

Коробки з навушниками та годинниками чоловік примостив у порожнинах мікроавтобуса, водієм якого він працює. Під час в’їзду він обрав “зелений коридор”. 

Читайте також “Серійний” наркодилер у 19: На Волині на гарячому затримали продавця психотропів 

Митники нагадують, що початок проїзду транспортним засобом каналом, позначеним символами зеленого кольору (“зелений коридор”) є декларуванням про те, що переміщувані через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження. Вибір цієї смуги є фактом, що має юридичне значення. А відповідно до ч. 2 статті 471 Митного кодексу недекларування товару громадянином тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30 відсотків вартості цих товарів.

Відповідно до складеного протоколу про порушення митних правил незадекларований належним чином товар у волинянина тимчасово вилучили. Після проведення експертизи буде визначена точна вартість цих 206 одиниць техніки. І крім мита та ПДВ, які треба було нараховувати та сплачувати одразу, під час в”їзду в Україну “червоним коридором”, чоловіку доведеться оплатити ще й 30 відсотків вартості цих товарів у вигляді штрафу.

Читайте також От що значить ігнорувати попередження: Поблизу білоруського кордону на міні підірвався трактор 

За інформацією: Волинської митниці 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев