Волиняни з власних доходів сплатили понад 4 мільярди гривень ПДФО 

news

Завдяки офіційно працевлаштованим волинянам та декларантам упродовж січня-вересня 2021 року сплачено понад 4 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб.  Це на 25 відсотків більше, ніж у січні-вересні торік.

Понад 1 мільярд гривень сплаченого в області ПДФО зараховано до держбюджету, а решта суми, більше 3 мільярдів гривень  – дохід територіальних громад.

«Дотримання вимог трудового і податкового законодавства всіма без винятку працедавцями – головна передумова стабільних бюджетних надходжень ПДФО. Завдяки  соціально відповідальному бізнесу держбюджет і громади отримують вагомі кошти для вирішення актуальних питань. Це основний ресурс, що дозволяє фінансувати розбудову інфраструктури та соціальні видатки на місцевому рівні», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, -нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Держава запропонувала досить прийнятні умови для того, щоб усі громадяни мали можливість законно легалізувати кошти і майно, що були приховані від оподаткування. Тож податкова служба рекомендує кожному, хто раніше отримував доходи без сплати податків, не ігнорувати наданої можливості. Тим паче, що громадяни, які задекларують свої активи, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків», – підкреслила Ольга Ліщинська.

Отож, щоб скористатися правом на податкову амністію з 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір.  Про те, як це зробити правильно, – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Нагадаємо, що збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування – це одноразовий обов’язковий платіж, розмір якого самостійно розраховується декларантом з вартості належних йому активів з урахуванням ставок такого збору та відображається ним в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев