Волиняни, які мали заборгованість за газ, отримають квитанцію від «Волиньгаз Збут»

news

У червні ТОВ «Волиньгаз Збут» сформувало квитанції лише для тих клієнтів, які мають заборгованість станом на 30 квітня 2022 року. Всього надруковано та розіслано близько 55 тисяч рахунків.

Як повідомляють у прес-службі товариства, це пов’язано з тим, що з 1 травня побутових споживачів ТОВ «Волиньгаз Збут» автоматично було переведено до «постачальника останньої надії», функцію якого виконує ГПК «Нафтогаз України».

Новий постачальник повинен проінформувати населення про умови постачання, здійснити нарахування та виставити рахунки за спожитий у травні газ. Якщо споживач не отримав інформації, він може звернутися до контакт центру ГПК «Нафтогаз України». Ми ж просимо розрахуватися за газ, спожитий у попередні періоди,

– повідомив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Він додав, що наразі розглядається питання про автоматичне зарахування переплат на особові рахунки споживачів у нового постачальника.

У компаії наголошують: перемовини щодо закупівлі ресурсу для населення за пільговою ціною тривають. Про їх результати буде повідомлено додатково.

«Волиньгаз Збут» вдячний усім клієнтам, які вчасно та повністю розрахувалися за спожитий газ. Перевірити, чи є у вас борг і оплатити його можна, як завжди, у онлайн сервісах компанії.

0 Комментариев