Волиняни привезли перемогу із Чемпіонату України з лижного туризму

news

Волинські туристи-лижники повернулися з Чемпіонату України з лижного туризму, який відбувався у Карпатах, переможцями.

Доросла збірна Луцької ФСТУ та Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства стала абсолютним чемпіоном на всіх дистанціях і в загальному заліку посіла І місце. У команді виступали: Олександр Оришко, Анна Мельник, Володимир Казаков та Патута Максим. А ще Володимир Казаков та Анна Мельник виконали норматив кандидата у майстри спорту зі спортивного туризму.

Дитяча команда теж показала доволі хороший результат. Попри те, що останніх два роки на Волині майже не було снігу, виступили гідно і поступилися лише господарям змагань з ОДЦТКУМ (Івано-Франківськ) . Тож на двох дистанціях мали друге місце, естафету подолали третіми і в підсумку зайняли ІІ місце.

Команду представляли гуртківці з Боратинської громади та Камінь-Каширської громади, а саме: Мисік Максим, Мисік Тарас, Токарчук Дарина, Ющук Артем, Зрум Анна, Ткачук Анна та Сусь Констянтин.

Щиро дякуємо учасникам та тренерам Оришку Олександру, Казакову Володимиру, Тищуку Степану, Трофимчуку Василю за старанну підготовку команд та відмінний результат! Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

Велика щира подяка Луцькій міській федерації спортивного туризму в особі її очільника Антонюка Костянтина за фінансову підтримку, участь та віру у нашу перемогу!

0 Комментариев