Волиняни можуть одружитися за один день: у Мін’юсті спростили процедуру на період воєнного часу

news

Міністерство юстиції України спростило реєстрацію шлюбу в умовах воєнного стану. Так, тепер подати заявку і офіційно оформити шлюб можна за один день. На сьогодні реєстрація шлюбу може відбуватися в будь-якому органі РАЦСу на території, де не ведуться бойові дії. Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

При цьому, в певних умовах, шлюби можуть реєструвати не тільки працівники органів РАЦСу. Наприклад, це можуть бути і поліцейські, і військові. Зокрема, це актуально для жінок і чоловіків, які несуть службу. Для них зробили можливість реєструвати шлюб дистанційно.

Вони можуть звернутися до свого командира та подати заяву про те, що бажають одружитися дистанційно. Таким чином, зареєструвати шлюб можна навіть тоді, якщо одного з подружжя немає фізично. Людина, яка не перебуває у військовій частині, може бути підключена дистанційно. І навіть обидва з пари можуть бути підключені дистанційно, просто через Zoom,

– розповіла заступник міністра.

Загалом з початку повномасштабної війни в Україні одружилися вже майже 22 тисяч українських пар. Це значно більше звичайної кількості в мирний час.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев