Волиняни боргують за газ 626 мільйонів гривень

news

На початок березня поточного року борг клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» за спожитий газ склав 626,22 млн грн. У порівнянні з лютим сума заборгованості збільшилася на 75 млн грн. Повідомляє пресслужба компанії.

Лідерами з несплати за блакитне паливо залишаються міста Луцьк, Ковель, Нововолинськ. Зокрема, 61% лучан не сплачує за спожитий енергоресурс три й більше місяців. Борг мешканців обласного центру складає понад 47 млн грн.

Найвідповідальніше розраховуються за газ на Рожищанщині – 80% мешканців району виконують договірні відносини та вчасно оплачують рахунки за спожитий ресурс.

«Наші працівники постійно комунікують із несумлінними споживачами, надсилають їм листи-попередження з проханням погасити заборгованість, телефонують. У разі ігнорування звернень, ми змушені звертатися до суду. А це, відповідно, додаткові витрати коштів та часу. Тому ми закликаємо клієнтів компанії не порушувати договірні зобов’язання та сплачувати за спожитий енергоресурс до 25 числа кожного місяця», – зауважив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Він додав, що під час карантину компанія не припиняє газопостачання, не нараховує пеню за невчасну оплату рахунків, а кожну ситуацію з заборгованістю розглядає індивідуально. Якщо людина не в змозі погасити прострочену суму, вона може укласти договір реструктуризації боргу та оплатити його частинами.

У ТОВ «Волиньгаз Збут» нагадують, що в період пандемії краще здійснювати оплату за спожитий газ за допомогою онлайн сервісів, які дозволяють безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів, контролювати стан свого рахунку:

 

Особистий кабінет на сайті 104.ua. http://bit.ly/cabinet104

Viber-бот 7104ua http://bit.ly/7104uaViber

Telegram-бот 7104ua https://t.me/ua7104 bot

Мобільний додаток 104Mobile для Android http://bit.ly/104Android

Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone http://bit.ly/104iPhone.

 

0 Комментариев