Волинянка побила трьох поліцейських

news

Під час проведення обшуку на Ковельщині, троє поліцейських отримали тілесні ушкодження. Їх завдала працівникам поліції, господиня помешкання в Ратному. 

Про це повідомляє Ковель media з посиланням на ухвалу Ковельського міськрайонного суду. 

Подія сталася 27 жовтня близько 8.00 години ранку. Під час проведення обшуку, господиня стала чинити опір працівникам відділення поліції №2 Ковельського РУП ГУНП у Волинській області, завдавши тілесні ушкодження капітану, старшому лейтенанту та підполковнику поліції, серед яких була жінка.

Читайте також: Прогноз для метеочутливих: магнітні бурі в листопаді 2023

Правоохоронці вгамували та затримали агресивну громадянку. На жінку було  відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 КК України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Підозрювана виявила високий ступінь неконтрольованої агресії до потерпілих, в тому числі пов’язаної з застосуванням фізичного насильства. Серед потерпілих є жінка і ця обставина не стримала агресію підозрюваної. Існує достатньо великий ризик того, що підозрювана не втримається від спокуси продовжити неправомірні дії щодо потерпілих, зокрема, чинити на них тиск, спрямований на спотворення обставин події. Те саме стосується і свідків події. Потрібен час для того, щоб підозрювана усвідомила неправомірність своєї поведінки, шкоду, яку вона наносить своєю поведінкою, в тому числі сама собі. Підозрювана в умовах, які зараз є в країні, має змогу переховуватися від слідства і суду, в тому числі за кордоном” – так прокоментував ситуацію на судовому засіданні слідчий поліції.

Суд застосував до підозрюваної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 26 грудня 2023 року включно. Жінка не має права залишати житло з 22:00 до 06:00, крім випадків, коли її відсутність за місцем проживання пов’язана з повітряною  тривогою або необхідністю звернення за медичною допомогою. Також суд зобов’язав підсудну здати закордонний паспорт.

Жінка була звільнена з-під варти в залі суду. Відомо, що вона є уродженкою Ратного, не одружена, не працююча, має задовільний майновий стан та достатньо міцні соціальні зв’язки, раніше не судима. У зв’язку з чим правоохоронці проводили у її помешканні обшук – в ухвалі суду не зазначено.

Читайте також: Як не заплутатися на змінні церковного календаря: головні православні події листопад – грудень 2023 

0 Комментариев