Волинянам варто очікувати зміни в отриманні субсидій у 2022 році

news

В Україні різко скоротилася кількість людей, які можуть розраховувати на отримання субсидії у 2022 році. Відбулося це тому, що держава значно погіршила умови надання субсидій.

Про це заявив ексспікер парламенту та голова об’єднання «Розумна політика» Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «Наш».

У проєкті Держбюджету-2022 закладається на майже 9 млрд грн менше для виплат субсидій на наступний рік, ніж фактично буде виплачено у цьому році. Ми повинні розуміти, що в нас навряд чи стане менше людей, які будуть потребувати допомоги держави, але їх можуть штучно зменшувати,

– уточнив Разумков.

Про те, на які «хитрощі» йде держава заради того, щоб скоротити кількість одержувачів субсидій, розповів в ефірі Апостроф Live експерт з економічних питань Олег Пензін.

За його словами, останнім часом в Україні з’являється все більше прецедентів, коли держава навіть не просто позбавляє сім’ю субсидії, а вимагає повернути ці кошти назад.

Беремо загальну кількість субсидіантів, які були минулого року – це приблизно 3,2 мільйони сімей. І дивимося загальна кількість субсидіантів цього року – це близько 2,5 мільйона. Треба розуміти, що через рік ми не стали багатшими, і ні в кого язик не повернеться сказати, що енергоносії стали дешевшими. Тобто таке зменшення кількості субсидіантів відбулося не тому, що ми стали краще жити, а тому, що держава значно погіршила умови надання субсидій,

– пояснив експерт.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев