Волинські землевласники сплатили до бюджетів громад понад 392 мільйони гривень плати за землю

news

За підсумками дев’яти місяців 2021 року до місцевих бюджетів Волині сплачено 392,5 мільйона гривень плати за землю.

Наразі сума отриманої у розпорядження громадами області плати за землю на 18,1 відсотка перевищує минулорічні показники.

Зокрема, юридичні особи спрямували до бюджетів громад майже 327 мільйонів гривень плати за землю, а фізичні особи – майже 66 мільйонів гривень земельного податку.

«Загалом ситуація з надходженням плати за землю – прогнозована  і стабільна: громади отримують належні суми від оподаткування землі. Варто відзначити, що фахівці ДПС постійно взаємодіють з лідерами місцевого самоврядування з тим, щоб кожна громада отримувала передбачені законом платежі до бюджету. Керівникам громад зараз особливо важливо подбати про своєчасне проведення нормативно-грошової оцінки землі там, де вона ще не проведена. Це одна з передумов залучення додаткового фінансового ресурсу до бюджету», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Якщо ж громадянин придбав землю за кошти, з яких не сплачено ПДФО, то саме час скористатися правом на податкову амністію, – нагадують у податковій службі Волині.

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев